BP36V27-2US
Tripp LiteTripp Lite
BP36V27-2US Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος BATT PACK 36V SMART SERIES UPS
Φύλλα δεδομένων: BP36V27-2US.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 167 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 167 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BP36V27-2US
Αριθμός εξαρτήματος BP36V27-2US Κατασκευαστής Tripp Lite
Περιγραφή BATT PACK 36V SMART SERIES UPS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 167 pcs Φύλλο δεδομένων BP36V27-2US.pdf
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα UPS Systems αξεσουάρ Τύπος Battery Pack
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BP33-12S-B7
BP33-12S-B7
Κατασκευαστές: B B Battery
Περιγραφή: BATTERY LEAD ACID 12V 33AH
Σε απόθεμα: 1128 pcs
Κατεβάστε: BP33-12S-B7.pdf
RFQ
BP36V42-3U
BP36V42-3U
Κατασκευαστές: Tripp Lite
Σε απόθεμα: 66 pcs
Κατεβάστε: BP36V42-3U.pdf
RFQ
BP3591
BP3591
Κατασκευαστές: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή: RF TXRX MODULE WIFI CHIP ANT
Σε απόθεμα: 1350 pcs
Κατεβάστε: BP3591.pdf
BP36V15-2U
BP36V15-2U
Σε απόθεμα: 180 pcs
Κατεβάστε: BP36V15-2U.pdf
Κατεβάστε: BP3595.pdf
BP3U-21
BP3U-21
Κατασκευαστές: Vector Electronics & Technology, Inc.
Περιγραφή: BACKPLANE PLATE 3U 21 .062 ALUM
Κατεβάστε:
BP33-6-B1
BP33-6-B1
Κατασκευαστές: B B Battery
Περιγραφή: BATTERY LEAD ACID 6V 33AH
Κατεβάστε: BP33-6-B1.pdf
Περιγραφή: RF TXRX MODULE WIFI
BP3U-84
BP3U-84
Περιγραφή: PANEL FRONT OR REAR 3UX84HP
Κατεβάστε: BP3U-84.pdf
BP3U-36
BP3U-36
Περιγραφή: BACKPLATE OR FRONT 3UX36HP
Κατεβάστε:
BP36V27
BP36V27
Κατεβάστε: BP36V27.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών