WAU200-600T
Triad MagneticsTriad Magnetics
WAU200-600T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος AC/AC WALL MNT ADAPTER 20V 600MA
Φύλλα δεδομένων: WAU200-600T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
504 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WAU200-600T
Αριθμός εξαρτήματος WAU200-600T Κατασκευαστής Triad Magnetics
Περιγραφή AC/AC WALL MNT ADAPTER 20V 600MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5755 pcs Φύλλο δεδομένων WAU200-600T.pdf
Τάσης - Έξοδος 20VAC Τάση - Είσοδος 120VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.89" L x 2.36" W x 3.15" H (48.0mm x 60.0mm x 80.0mm) Σειρά WAU200
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 12W
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 210mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 20VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 600mA
καλώδιο Μήκος 72" (1.83m) εγκρίσεις cULus
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
WAU20-500
WAU20-500
Κατασκευαστές: Triad Magnetics
Περιγραφή: AC/AC WALL MNT ADAPTER 20V 500MA
Σε απόθεμα: 11618 pcs
Κατεβάστε: WAU20-500.pdf
RFQ
WAU200-600T-S
WAU200-600T-S
Σε απόθεμα: 8098 pcs
Κατεβάστε: WAU200-600T-S.pdf
RFQ
Περιγραφή: AC/AC WALL MNT ADAPTER 24V 1A
Κατεβάστε: WAU24-1000.pdf
WAU200-600T-SG
WAU200-600T-SG
Κατεβάστε: WAU200-600T-SG.pdf
WAU200-600-SG
WAU200-600-SG
Κατεβάστε: WAU200-600-SG.pdf
Περιγραφή: AC/AC WALL MNT ADAPTER 24V 200MA
WAU200-600T-G
WAU200-600T-G