VPT48-20830
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPT48-20830 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος XFRMR TOROIDAL 1000VA CHAS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: VPT48-20830.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 750 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VPT48-20830
Αριθμός εξαρτήματος VPT48-20830 Κατασκευαστής Triad Magnetics
Διαθέσιμη ποσότητα 750 pcs Φύλλο δεδομένων VPT48-20830.pdf
Βάρος 18 lbs (8.2kg) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 24V, Series 48V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms
Τύπος Toroidal Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 175.00mm Dia x 68.00mm W Σειρά Chassis Mount: World Series™
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 1000 VA Αλλα ονόματα 237-1361
VPT4820830
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 41.66A, Series 20.83A