VPT24-2080
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPT24-2080 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος XFRMR TOROIDAL 50VA CHAS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: VPT24-2080.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VPT24-2080
Αριθμός εξαρτήματος VPT24-2080 Κατασκευαστής Triad Magnetics
Διαθέσιμη ποσότητα 5027 pcs Φύλλο δεδομένων VPT24-2080.pdf
Βάρος 1.4 lbs (635g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 12V, Series 24V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms
Τύπος Toroidal Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 80.00mm Dia x 33.00mm W Σειρά Chassis Mount: World Series™
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 50 VA Αλλα ονόματα 237-1332
VPT242080
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 4.16A, Series 2.08A