VPP28-720-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP28-720-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: VPP28-720-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VPP28-720-B
Αριθμός εξαρτήματος VPP28-720-B Κατασκευαστής Triad Magnetics
Διαθέσιμη ποσότητα 11707 pcs Φύλλο δεδομένων VPP28-720-B.pdf
Βάρος 0.9 lb (408.23g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 14V, Series 28V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 57.15mm L x 47.63mm W Σειρά PC Mount: World Series™
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 20 VA Αλλα ονόματα Q3371573
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 41.28mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 1.44A, Series 720mA