TLM4036DC-0700
Triad MagneticsTriad Magnetics
TLM4036DC-0700 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC BUCK 2-38V 700MA
Φύλλα δεδομένων: TLM4036DC-0700.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TLM4036DC-0700 Κατασκευαστής Triad Magnetics
Περιγραφή LED DRIVER CC BUCK 2-38V 700MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7956 pcs Φύλλο δεδομένων TLM4036DC-0700.pdf
Βάρος 0.055 lb (24.95g) Τάσης - Έξοδος 2 ~ 38 V
Τάση - Εισόδου (Min) 10V Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Τύπος Constant Current τοπολογία Buck
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 1.22" W x 0.59" H (32.0mm x 31.0mm x 15.0mm)
Σειρά TLM40 Ακροαματικότητα IP66, NEMA 4
Ισχύς (Watts) 26W Αλλα ονόματα 237-1320
TLM4036DC0700
TLM4036DP-0700
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 90% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 700mA 2 ~ 38 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA