F48-023-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F48-023-C2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: F48-023-C2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F48-023-C2
Αριθμός εξαρτήματος F48-023-C2 Κατασκευαστής Triad Magnetics
Διαθέσιμη ποσότητα 34902 pcs Φύλλο δεδομένων F48-023-C2.pdf
Βάρος 0.17 lb (77.11g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 24V, Series 48V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 34.93mm L x 28.58mm W Σειρά Split Pack™, Class 2/3, F
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 1.1 VA Αλλα ονόματα 237-1550
F48-023-C2-B
F48-023-C2-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 23.80mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 46mA, Series 23mA
κέντρο Tap No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F48-400
F48-400
Κατασκευαστές: Triad Magnetics
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
Σε απόθεμα: 15043 pcs
Κατεβάστε: F48-400.pdf
RFQ
F48-6-A+G
F48-6-A+G
Κατασκευαστές: Ault / SL Power
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 288W
Σε απόθεμα: 307 pcs
Κατεβάστε: F48-6-A+G.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 19117 pcs
Κατεβάστε: F48-050.pdf
F48-050-C2
F48-050-C2
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Κατεβάστε: F48-050-C2.pdf
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Κατεβάστε: F48-250-C2.pdf
F48-6-A+
F48-6-A+
Κατασκευαστές: Ault / SL Power
Κατεβάστε:
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών