F16-1250-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F16-1250-C2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: F16-1250-C2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F16-1250-C2
Αριθμός εξαρτήματος F16-1250-C2 Κατασκευαστής Triad Magnetics
Διαθέσιμη ποσότητα 13156 pcs Φύλλο δεδομένων F16-1250-C2.pdf
Βάρος 0.8 lb (362.87g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 8V, Series 16V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 57.15mm L x 47.63mm W Σειρά Split Pack™, Class 2/3, F
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 20 VA Αλλα ονόματα 237-1510
F16-1250-C2-B
F16-1250-C2-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 36.50mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 2.5A, Series 1.25A