TS1101-200EG6T
Touchstone SemiconductorTouchstone Semiconductor
TS1101-200EG6T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Touchstone Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP CUR SENS 4.5KHZ SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: TS1101-200EG6T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TS1101-200EG6T Κατασκευαστής Touchstone Semiconductor
Περιγραφή IC OPAMP CUR SENS 4.5KHZ SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4875 pcs Φύλλο δεδομένων TS1101-200EG6T.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 4.5kHz Τάσης - Ανάλυση SOT-23-6
Σειρά - Κατάσταση RoHS Cut Tape (CT)
Πόλωση SOT-23-6 Τύπος εξόδου -
Άλλα ονόματα TS1101-200EG6TCT Προσανατολισμός 1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των bits / Στάδια 30µV
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Ισχύς x Κανάλια @ φορτίου Current Sense Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή TS1101-200EG6T
Διευρυμένη περιγραφή Current Sense Amplifier 1 Circuit SOT-23-6 Περιγραφή IC OPAMP CUR SENS 4.5KHZ SOT23-6
Τρέχουσες - Προμήθεια (Main IC) 2 V ~ 25 V Τρέχουσες - Προμήθεια 680nA
Κανάλια ανά IC - -3dB εύρος ζώνης -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TS1101-100EG6
TS1101-100EG6
Κατασκευαστές: Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή: IC AMP PREC CS BID 100V SOT23-6
Σε απόθεμα: 85587 pcs
Κατεβάστε: TS1101-100EG6.pdf
RFQ
TS1101-200EG6T
TS1101-200EG6T
Περιγραφή: IC AMP PREC CS BID 200V SOT23-6