TMPM36BFYFG(DBB)
Toshiba Semiconductor and StorageToshiba Semiconductor and Storage
Toshiba Semiconductor and Storage
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TX FAMILY MCU
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMPM36BFYFG(DBB) Κατασκευαστής Toshiba Semiconductor and Storage
Διαθέσιμη ποσότητα 21695 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-LQFP (14x14)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά TX03
RAM Μέγεθος 66K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 256KB (256K x 8) Περιφερειακά DMA, LVD, POR, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 72 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 TX03 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)