LED50W-060
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED50W-060 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Thomas Research Products
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 60V 830MA
Φύλλα δεδομένων: 1.LED50W-060.pdf2.LED50W-060.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LED50W-060
Αριθμός εξαρτήματος LED50W-060 Κατασκευαστής Thomas Research Products
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 60V 830MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2856 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LED50W-060.pdf2.LED50W-060.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 60V
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Σειρά LED-50W Ακροαματικότητα IP66
Ισχύς (Watts) 50W Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 88% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 830mA 60V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 830mA