LED40W-024-C1670
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED40W-024-C1670 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Thomas Research Products
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.67A
Φύλλα δεδομένων: 1.LED40W-024-C1670.pdf2.LED40W-024-C1670.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LED40W-024-C1670 Κατασκευαστής Thomas Research Products
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.67A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3768 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LED40W-024-C1670.pdf2.LED40W-024-C1670.pdf
Βάρος 0.015 lb (6.8g) Τάσης - Έξοδος 8 ~ 24 V
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Σειρά LED-40W Ακροαματικότητα IP66, NEMA 4
Ισχύς (Watts) 40W Αλλα ονόματα 1121-1068
LED40W-24-C1670
LED40W24C1670
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 86%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 1.67A 8 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.67A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE, cURus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LED40W-024-C1400-D
LED40W-024-C1400-D
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.4A
Σε απόθεμα: 5006 pcs
Κατεβάστε: LED40W-024-C1400-D.pdf
RFQ
LED40W-024-C1670-D-HV
LED40W-024-C1670-D-HV