WLPD.4958.12.4.A.02
TaoglasTaoglas
WLPD.4958.12.4.A.02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taoglas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 5.18GHZ CER PATCH PIN ADH
Φύλλα δεδομένων: WLPD.4958.12.4.A.02.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 884 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WLPD.4958.12.4.A.02 Κατασκευαστής Taoglas
Περιγραφή RF ANT 5.18GHZ CER PATCH PIN ADH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 884 pcs Φύλλο δεδομένων WLPD.4958.12.4.A.02.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Pin
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -10dB
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 931-1381
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Adhesive
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.197" (5.00mm) Κέρδος 6dBic
Εύρος συχνότητας 4.9GHz ~ 5.825GHz Συχνότητα ομάδας SHF (f > 4 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 5.18GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 5.18GHz Wi-Fi, Zigbee™ Ceramic Patch RF Antenna 4.9GHz ~ 5.825GHz 6dBic Pin Adhesive εφαρμογές Wi-Fi, Zigbee™
κεραία Τύπος Ceramic Patch
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FR430
FR430
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: RF ANT 440MHZ WHIP STR N FEM
Σε απόθεμα: 698 pcs
Κατεβάστε: FR430.pdf
RFQ
ACH2-AT-DP010-G
ACH2-AT-DP010-G
Κατασκευαστές: B+B SmartWorx, Inc.
Περιγραφή: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR N CONN
Σε απόθεμα: 5891 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
WLP.4958.12.4.A.02
WLP.4958.12.4.A.02
Κατασκευαστές: Taoglas
Περιγραφή: RF ANT 5.4GHZ CER PATCH PIN SMD
Σε απόθεμα: 13334 pcs
Κατεβάστε: WLP.4958.12.4.A.02.pdf
VG1505
VG1505
Περιγραφή: RF ANT 162MHZ WHIP STR N FEM
Σε απόθεμα: 698 pcs
Κατεβάστε: VG1505.pdf
GPST8210MP-001
GPST8210MP-001
Περιγραφή: GPS TRI STD 821 1850MHZ