AP.35A.07.0054A
TaoglasTaoglas
AP.35A.07.0054A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taoglas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Φύλλα δεδομένων: AP.35A.07.0054A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP.35A.07.0054A Κατασκευαστής Taoglas
Περιγραφή RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6123 pcs Φύλλο δεδομένων AP.35A.07.0054A.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, IPEX MHFI (U.FL)
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 931-1004
AP.35A.07.0052A
AP.35A.07.0062A
AP35A070054A
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.138" (3.50mm) Κέρδος 2.5dBic
Εύρος συχνότητας - Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.575GHz Χαρακτηριστικά LNA, Filter
Λεπτομερής περιγραφή 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 2.5dBic Connector, IPEX MHFI (U.FL) Surface Mount εφαρμογές GPS