S21S180D15JN
TamuraTamura
Tamura
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tamura
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 180A AC/DC
Φύλλα δεδομένων: S21S180D15JN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S21S180D15JN
Αριθμός εξαρτήματος S21S180D15JN Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 180A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3685 pcs Φύλλο δεδομένων S21S180D15JN.pdf
Τάσης - Προμήθεια ±12V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Closed Loop ευαισθησία -
Χρόνος απόκρισης 1µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Παραγωγή Ratiometric, Current Αλλα ονόματα 9-S21S180D15JNZY
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 80°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
γραμμικότητα ±0.3% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 200kHz για τη μέτρηση AC/DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 180A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 16mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 180A Ακρίβεια ±1%