UP050SL4R7K-KEC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7PF 50V SL AXIAL
Φύλλα δεδομένων: UP050SL4R7K-KEC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UP050SL4R7K-KEC Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 4.7PF 50V SL AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2292189 pcs Φύλλο δεδομένων UP050SL4R7K-KEC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RH UP050SL4R7K-KEC
UP050SL4R7KKEC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 4.7pF ±10% 50V Ceramic Capacitor SL Axial χωρητικότητα 4.7pF