UP050SL010M-KFC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1PF 50V SL AXIAL
Φύλλα δεδομένων: UP050SL010M-KFC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UP050SL010M-KFC Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 1PF 50V SL AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2264030 pcs Φύλλο δεδομένων UP050SL010M-KFC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RH UP050SL010M-KFC
UP050SL010MKFC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 1pF ±20% 50V Ceramic Capacitor SL Axial χωρητικότητα 1pF