UP050RH2R7K-KEC
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.7PF 50V R2H AXIAL
Φύλλα δεδομένων: UP050RH2R7K-KEC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UP050RH2R7K-KEC Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 2.7PF 50V R2H AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2170748 pcs Φύλλο δεδομένων UP050RH2R7K-KEC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας R2H
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RH UP050RH2R7K-KEC
UP050RH2R7KKEC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7pF ±10% 50V Ceramic Capacitor R2H Axial χωρητικότητα 2.7pF