UP050RH100J-KEC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 50V R2H AXIAL
Φύλλα δεδομένων: UP050RH100J-KEC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UP050RH100J-KEC Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 10PF 50V R2H AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2260840 pcs Φύλλο δεδομένων UP050RH100J-KEC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας R2H
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RH UP050RH100J-KEC
UP050RH100JKEC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor R2H Axial χωρητικότητα 10pF