TP050F223Z-KEC
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 25V Y5V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TP050F223Z-KEC.pdf2.TP050F223Z-KEC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TP050F223Z-KEC Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 25V Y5V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2020477 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TP050F223Z-KEC.pdf2.TP050F223Z-KEC.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RH TP050 F223Z-KEC
TP050F223ZKEC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) Axial χωρητικότητα 0.022µF