TMK325ABJ476MM-P
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325ABJ476MM-P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 47UF 25V X5R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK325ABJ476MM-P.pdf2.TMK325ABJ476MM-P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK325ABJ476MM-P Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 47UF 25V X5R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105002 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK325ABJ476MM-P.pdf2.TMK325ABJ476MM-P.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 587-5479-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 47µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές SMPS Filtering