TMK316SD823KL-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316SD823KL-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.082UF 25V 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK316SD823KL-T.pdf2.TMK316SD823KL-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK316SD823KL-T Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.082UF 25V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 362026 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK316SD823KL-T.pdf2.TMK316SD823KL-T.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά CFCAP™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 587-1146-2
CF TMK316 SD823KL-T
CF TMK316 SD823KL-T
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low Distortion
Λεπτομερής περιγραφή 0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.082µF