TMK316C106ML-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316C106ML-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 25V X5S 1206
Φύλλα δεδομένων: TMK316C106ML-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK316C106ML-T Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 10UF 25V X5S 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373622 pcs Φύλλο δεδομένων TMK316C106ML-T.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα CE TMK316 C106ML-T
TMK316C106MLT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5S 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 10µF