TMK316B7225ML-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316B7225ML-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK316B7225ML-T.pdf2.TMK316B7225ML-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK316B7225ML-T Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 761780 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK316B7225ML-T.pdf2.TMK316B7225ML-T.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα CE TMK316 B7225ML-T
TMK316B7225MLT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 2.2µF