TMK212BJ225MGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212BJ225MGHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK212BJ225MGHT.pdf2.TMK212BJ225MGHT.pdf3.TMK212BJ225MGHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK212BJ225MGHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.053" (1.35mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα CE TMK212BJ225MGHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Ultra Low ESR
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές Automotive, SMPS Filtering