TMK107BJ154KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107BJ154KA-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.15UF 25V X5R 0603
Φύλλα δεδομένων: TMK107BJ154KA-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK107BJ154KA-T Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.15UF 25V X5R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3699717 pcs Φύλλο δεδομένων TMK107BJ154KA-T.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα CE TMK107 BJ154KA-T
TMK107BJ154KAT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 0.15µF