TMK105F223ZV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105F223ZV-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 25V Y5V 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK105F223ZV-F.pdf2.TMK105F223ZV-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK105F223ZV-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 25V Y5V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4684 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK105F223ZV-F.pdf2.TMK105F223ZV-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 587-1234-2
RM TMK105 F223ZV-F
RM TMK105 F223ZV-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.022µF