TMK105B7222KV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105B7222KV-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 25V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: TMK105B7222KV-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK105B7222KV-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 2200PF 25V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6593690 pcs Φύλλο δεδομένων TMK105B7222KV-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα RM TMK105 B7222KV-F
TMK105B7222KVF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 2200pF