TMK063CH330KT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CH330KT-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 33PF 25V C0H 0201
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK063CH330KT-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 33PF 25V C0H 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4827502 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0H
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα TMK063CH330KTF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 33pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0H 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 33pF