TMK063CH060FP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CH060FP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6PF 25V C0H 0201
Φύλλα δεδομένων: TMK063CH060FP-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK063CH060FP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 6PF 25V C0H 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5345445 pcs Φύλλο δεδομένων TMK063CH060FP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1pF
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0H
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα RM TMK063 CH060FP-F
TMK063CH060FPF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 6pF ±1pF 25V Ceramic Capacitor C0H 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 6pF