TMK063CG8R2DT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG8R2DT-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8.2PF 25V NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK063CG8R2DT-F.pdf2.TMK063CG8R2DT-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK063CG8R2DT-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 8.2PF 25V NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5255676 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK063CG8R2DT-F.pdf2.TMK063CG8R2DT-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 587-2308-2
RM TMK063 CG8R2DT-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 8.2pF