TMK063CG6R8DP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG6R8DP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: TMK063CG6R8DP-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK063CG6R8DP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 4030 pcs Φύλλο δεδομένων TMK063CG6R8DP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή 6.8pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Άλλα ονόματα 587-1159-2
RM TMK063 CG6R8DP-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή TMK063CG6R8DP-F μόλυβδος Style 0.013" (0.33mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 6.8pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5pF Περιγραφή CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201