TMK063CG221JT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG221JT-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0201
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK063CG221JT-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3662030 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα RM TMK063 CG221JT-F
TMK063CG221JTF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 220pF εφαρμογές SMPS Filtering