TMK063CG1R8CP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG1R8CP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.8PF 25V NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: TMK063CG1R8CP-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK063CG1R8CP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 1.8PF 25V NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 4573628 pcs Φύλλο δεδομένων TMK063CG1R8CP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 587-1152-2
RM TMK063 CG1R8CP-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.8pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 1.8pF