TMK063B7222KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063B7222KP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 25V X7R 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK063B7222KP-F.pdf2.TMK063B7222KP-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK063B7222KP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 2200PF 25V X7R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6338235 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK063B7222KP-F.pdf2.TMK063B7222KP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.015" (0.39mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα RM TMK063 B7222KP-F
TMK063B7222KPF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές SMPS Filtering