TMK042CG2R4AD-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG2R4AD-W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 01005
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK042CG2R4AD-W.pdf2.TMK042CG2R4AD-W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK042CG2R4AD-W Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3867418 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK042CG2R4AD-W.pdf2.TMK042CG2R4AD-W.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.05pF
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα 587-5679-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4pF ±0.05pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) χωρητικότητα 2.4pF