TMK021CGR75BK5W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK021CGR75BK5W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.75PF 25V NP0 008004
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK021CGR75BK5W.pdf2.TMK021CGR75BK5W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK021CGR75BK5W Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.75PF 25V NP0 008004 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 334297 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK021CGR75BK5W.pdf2.TMK021CGR75BK5W.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.006" (0.14mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 008004 (0201 Metric) Αλλα ονόματα 587-4751-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.75pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 008004 (0201 Metric)
χωρητικότητα 0.75pF εφαρμογές General Purpose