TLH10UB4420R8
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 4.4MH 800MA 2LN TH
Φύλλα δεδομένων: TLH10UB4420R8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLH10UB4420R8
Αριθμός εξαρτήματος TLH10UB4420R8 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CMC 4.4MH 800MA 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61594 pcs Φύλλο δεδομένων TLH10UB4420R8.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Σειρά TLH10
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin
Αλλα ονόματα LM TLH10UB 442 0R8 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 4.4mH @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.689" (17.50mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4.4mH @ 100MHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 624 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 624 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 800mA