TLF9UB802WK1
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TLF9UB802WK1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CMC 300MA 2LN 40 KOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.TLF9UB802WK1.pdf2.TLF9UB802WK1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLF9UB802WK1
Αριθμός εξαρτήματος TLF9UB802WK1 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CMC 300MA 2LN 40 KOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 192292 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TLF9UB802WK1.pdf2.TLF9UB802WK1.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm) Σειρά TLF9
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 587-2803
LM TLF 9UB 802W K1
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 40 kOhms @ 700kHz Ύψος (Max) 0.630" (16.00mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Through Hole 40 kOhms @ 700kHz 300mA DCR 3 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 3 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 300mA εγκρίσεις -