TLF14CBH4730R2
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TLF14CBH4730R2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CMC 47MH 200MA 2LN TH
Φύλλα δεδομένων: TLF14CBH4730R2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TLF14CBH4730R2 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CMC 47MH 200MA 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4792 pcs Φύλλο δεδομένων TLF14CBH4730R2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.906" L x 0.866" W (23.00mm x 22.00mm) Σειρά TLF14
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα LM TLF14CBH4730R2
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 105°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 47mH @ 1kHz
Ύψος (Max) 0.689" (17.50mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 47mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 3.6 Ohm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 3.6 Ohm Κάρτα Πάχος (mm) 200mA