TLF14CB2021R2
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLF14CB2021R2
Αριθμός εξαρτήματος TLF14CB2021R2 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4878 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Σειρά TLF14
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα LM TLF14CB 202 1R2
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 0.906" (23.00mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Κάρτα Πάχος (mm) 1.2A εγκρίσεις -