SMK316B7152MFHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
SMK316B7152MFHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 630V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.SMK316B7152MFHT.pdf2.SMK316B7152MFHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMK316B7152MFHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 1500PF 630V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 837521 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMK316B7152MFHT.pdf2.SMK316B7152MFHT.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.049" (1.25mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα CG SMK316 B7152MFHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 1500pF