SIPF-200A-RH
Taiyo YudenTaiyo Yuden
SIPF-200A-RH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος INVERTER 8-20V IN 1500V OUT
Φύλλα δεδομένων: SIPF-200A-RH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SIPF-200A-RH
Αριθμός εξαρτήματος SIPF-200A-RH Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή INVERTER 8-20V IN 1500V OUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6010 pcs Φύλλο δεδομένων SIPF-200A-RH.pdf
Τάση - Είσοδος 8 ~ 20V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.80" L x 0.89" W x 0.29" H (96.5mm x 22.7mm x 7.3mm) Σειρά -
Παραγωγή 1500V Αλλα ονόματα 587-2012
SIPF200ARH
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 8 ~ 20V Input 1500V Output 3.80" L x 0.89" W x 0.29" H (96.5mm x 22.7mm x 7.3mm) Chassis Mount