PAS3225P2R6143
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS3225P2R6143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP 14MF 2.6V SURFACE MOUNT
Φύλλα δεδομένων: PAS3225P2R6143.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAS3225P2R6143 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP 14MF 2.6V SURFACE MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4158 pcs Φύλλο δεδομένων PAS3225P2R6143.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.6V Ανοχή -
Λήξη SMD (SMT) Tabs Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά PAS Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 587-3259-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 14mF (EDLC) Supercapacitor 2.6V 1210 (3225 Metric) 80 Ohm χωρητικότητα 14mF