PAS1840LA3R0506
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS1840LA3R0506 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP 50F 20% 3V THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: PAS1840LA3R0506.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAS1840LA3R0506 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP 50F 20% 3V THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4186 pcs Φύλλο δεδομένων PAS1840LA3R0506.pdf
Τάση - Ονομαστική 3V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά LA Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 587-2024
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση 0.315" (8.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 50F (EDLC) Supercapacitor 3V Radial, Can 70 mOhm χωρητικότητα 50F