PAS1030LN2R7705
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS1030LN2R7705 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP 7F 20% 2.7V THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.PAS1030LN2R7705.pdf2.PAS1030LN2R7705.pdf3.PAS1030LN2R7705.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAS1030LN2R7705 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP 7F 20% 2.7V THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 2.7V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά PAS Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 587-4853
CP PAS1030LN2R7705
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 1kHz Λεπτομερής περιγραφή 7F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 80 mOhm @ 1kHz
χωρητικότητα 7F