NRS6028T150MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6028T150MMGJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 1.8A 123.5 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS6028T150MMGJ.pdf2.NRS6028T150MMGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS6028T150MMGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.8A 123.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 355500 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS6028T150MMGJ.pdf2.NRS6028T150MMGJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-2936-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 17MHz Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 123.5 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 123.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.6A