NRS6014T4R7MMGGV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6014T4R7MMGGV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 1.9A 108 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS6014T4R7MMGGV.pdf2.NRS6014T4R7MMGGV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS6014T4R7MMGGV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.9A 108 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 292543 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS6014T4R7MMGGV.pdf2.NRS6014T4R7MMGGV.pdf
Τάσης - Ανάλυση - Χρήση Shielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Σειρά NRS Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Nonstandard
Άλλα ονόματα 587-3627-2
LM NRS6014T 4R7MMGGV
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή NRS6014T4R7MMGGV
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Τύπος υλικού 4.7µH
Συχνότητα - Test 36MHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 108 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 108 mOhm Max Nonstandard ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Χρόνος καθυστέρησης 100kHz Αντίσταση DC (DCR) 2A
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.9A Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite