NRS6012T4R7MMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6012T4R7MMGG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 1.55A 150 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS6012T4R7MMGG.pdf2.NRS6012T4R7MMGG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS6012T4R7MMGG Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.55A 150 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 578742 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS6012T4R7MMGG.pdf2.NRS6012T4R7MMGG.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-2921-2
LM NRS6012T 4R7MMGG
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 36MHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 150 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.55A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.6A