NRS6010T6R8MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T6R8MMGF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 1.2A 264 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS6010T6R8MMGF.pdf2.NRS6010T6R8MMGF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS6010T6R8MMGF Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 1.2A 264 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 274384 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS6010T6R8MMGF.pdf2.NRS6010T6R8MMGF.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2304 (6010 Metric)
Αλλα ονόματα 587-2561-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 30MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 264 mOhm Max 2304 (6010 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 264 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRS6010T6R8MMGFV
NRS6010T6R8MMGFV
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden